Organizator: Teatr Ziemi Rybnickiej

JNR Robinson

JNR Robinson

JNR Robinson to urodzony artysta - od 4 roku życia zdobywał pierwsze wokalne doświadczenia u boku starszego brata w lokalnych chórach. Obecnie należy do najbardziej popularnych i szanowanych wokalistów gospel w Europie i na  świecie. Związany z z radiem i telewizją, występował również w najlepszych musicalach na West End. 

JNR Robinson od lat przemierza Europę spędzając swój czas głównie we Francji, Włoszech, Niemczech, Szwajcarii i w Polsce, koncertując, prowadząc chóry i warsztaty gospel dla dzieci, młodzieży i dorosłych. 

JNR wystąpił gościnnie na płycie ŚP. Zbigniewa Wodeckiego, "Dobrze, że jesteś “ z 2018. 

 

Kilka słów od JNR Robinsona o sobie:

I am a people person, I love travelling, different cultures fascinate me. I am thankful my work allows me to travel to many different countries around the world. I enjoy working with people, whether within a group environment, or working one on one. My passion and desire is always to motivate and inspire, to help people see their full potential. My ultimate desire is to create a “school of arts” where people have the opportunity to work on talents they either already possess and desire to nurture. Within this, we also create an environment for people who feel they might not be gifted in anything artistic at all to just come along and “give it a try”.